Loader

YILSEZ ELEKTRİK PANO KLİMA SİSTEMLERİ

Elektrik Pano Klima ve Soğutma sektöründe hizmet vermekteyiz.

Arge çalışmalarımız mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz tarafından gelişmekte olup tasarımlarımız patent ile korunmaktadır.
Yılsez Elektrik Pano Klimalarımız tekstil sanayisinde kullanılmakta olan çeşitli makinelerde, asansör sektöründe, çeşitli amaçlar için üretilmiş motor kontrol ünitelerinde, ilaç sanayisinde, otomotiv sanayisinde çeşitli CNC tezgahlarında, gıda işletmelerinde, beyaz eşya üretiminde faaliyet gösteren fabrikalarda ve ayrıca otomasyon panolarının soğutma uygulamalarında kullanma amaçlı tasarlanmış olup, tamamıyla kendi dizaynımızdır.

Yılsez Pano klima yaptığı tüm servisleri garantili olarak teslim eder. Problemin tekrarlaması durumunda herhangi bir bedel talep etmez.

YILSEZ Elektrik Pano Klima olarak sektördeki sayılı firmalardan biri olmanın gururunu taşımaktayız.

7/24 Servis ve Garanti

Yılsez Pano Klima 1998 yılından beri pano klima üretimi ve servisi yapmaktadır. Tüm mesaisini pano iklimlendirme konusuna ayıran firmamız, bu konuda Türkiye’nin en ihtisas sahibi firmasıdır. Kendi ürünleri ile ülke pazarında 1 numara halini almış olan firmamızda tüm tamir bakım gibi işlemler, titizlikle yapılır.

Kaliteli Servis Hizmeti

Arızalı ya da bakım gerektiren pano klimalarınızı adresimize göndermeniz durumunda, arızalarını orijinal yedek parçaları ile giderip çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Arızalı cihazda görülen bu sorunlar ilgili firmaya bildirilir, Karşı tarafın onayı alındıktan sonra, cihazda gerekli onarım yapılır.

Tedarikçilerimiz

Soğutma sistemlerinde en önemli aksamlar kompresör ve fanlardır. Yılsez Elektrik Pano klima ürünlerinde, dünyada A sınıfı diye tabir edilen Danfoss kompresör ve EbmPapst(Germany) fanları kullanılmaktadır.

Back To Top