Loader

SERVİS AVANTAJLARI

Yılsez Pano klima yaptığı tüm servisleri garantili olarak teslim eder.
Problemin tekrarlaması durumunda herhangi bir bedel talep etmez.

elektrik panosu soğutma sistemi
elektrik panosu soğutma sistemleri
elektrik panosu soğutma sistemi

7/24 SERVİS VE GARANTİ HİZMETİ

Yılsez Pano Klima 1998 yılından beri pano klima üretimi ve servisi yapmaktadır. Tüm mesaisini pano iklimlendirme konusuna ayıran firmamız, bu konuda Türkiye’nin en ihtisas sahibi firmasıdır. Kendi ürünleri ile ülke pazarında 1 numara halini almış olan firmamızda tüm tamir bakım gibi işlemler,  titizlilikle yapılır..

KALİTELİ SERVİS ve BAKIM HİZMETİ

Arızalı ya da bakım gerektiren pano klimalarınızı adresimize göndermeniz durumunda, arızalarını orijinal yedek parçaları ile giderip çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Arızalı cihazda görülen bu sorunlar ilgili firmaya bildirilir, Karşı tarafın onayı alındıktan sonra, cihazda gerekli onarım yapılır.

SERVİS AVANTAJLARIMIZ

Servis hizmetlerinde maksimum süre, 2 (iki) iş günüdür.

Orjinal Malzeme

AÇILABİLİR KAPAK ile donatılan cihazlarımızın bakımı için; sadece ön kapağın kolayca açılıp görünen kısma basınçlı hava tutulması yeterlidir. (Açılabilir Kapak, dünyadaki emsallerine göre sadece bizim ürünlerimizin sahip olduğu bir özelliktir. [TürkPatentEnstitüsü-faydalı model]) . İthal ürünlerde bu bakımların yapılabilmesi için üretimin durdurulup, cihazın tümden sökülmesi gerekmektedir. Ürünlerimizde 30-40 sn. de yapılabilecek bu bakım diğer ürünlerde en az yarım günün aynı ise ayrılması demektir..

Servis-Yedek Parça

Pano klima cihazında herhangi bir sorun oluşması durumunda (cihazın adresimize gönderilmesiyle) maximum servis süremiz 1 gündür. Ürünlerimizde kullanılan tüm ekipmanlar piyasadan kolayca tedarik edilebilen ürünlerdir. Bu yüzden Ayrıca; müşterilerimiz, garantisi biten ürünlerin yedek parça temini konusunda sorun yaşamazlar.İthal ürünlerde, fiziksel olarak farklılaştırılmış komponentler kullanıldığından yedek parça temininde hem ciddi zaman(ortalama 4-8 hafta)kaybı; hem de ciddi maddi kayıp yaşarlar.

Garanti Kapsamı

* Sınırsız kapsam garantisi: Yılsez Pano klima cihazlarının garanti kapsamı sınırsızdır. Yani, cihazda kullanıcı hatası sonucu bir problem oluşmuş olsa da garantisi devam eder. Örneğin yanlış voltajda elektrik verilerek zarar görmüş bir cihaz dahi, taahhüt edilen zaman içersinde GARANTİLİDİR. Oysaki ithal ürünlerde üretimden kaynaklanan hatalar sadece garanti kapsamına girer. Bu da, cihaza ilk enerji verildiğinde çalışıyorsa garantisi o an son bulmuştur manasına gelir.

Dijital Kontrol

* Tüm ürünlerimizde dijital termostad kontrolü bulunmaktadır. Panonun iç sıcaklığının, pano kapaklarını açmadan izlenmesini sağlar. Ayrıca dijital kontrol sayesinde kullanıcılar kolayca pano set değerini değiştirerek panoların iç sıcaklığına dışarıdan müdahale de edebilirler. Bu özellik birçok ithal üründe opsiyonel olarak sunulurken YILSEZ Elektrik Pano klimalarında standarttır.

Stoktan Hemen Teslim:

Ürünlerimizde en yüksek kalite ve performansa sahip parçalar kullanmaktayız .Soğutma sistemlerinde en önemli aksamlar kompresör ve fanlardır. Yılsez Elektrik Pano klima ürünlerinin tamamı stoklarımızda mevcut olup, önceden parasını ödeyip 6-8 hafta ürün beklemenizi engeller. Tüm ürünlerimizde (70 adede kadar), teslim süremiz bir (1) gündür.

İade ve Değişim

* Ücretsiz İade ve Kapasite değişim Garantisi: Uyguladığınız elektrik panosunda problemin giderilememesi halinde hiçbir bedel ödemeden cihazı iade edebilir ya da kapasitesini değiştirebilirsiniz. İthal ürünlerde, cihazın ambalajını açtığınız anda iade etme ya da ürün değişimi yapılabilmesi mümkün değildir.

Tedarikçiler

Soğutma sistemlerinde en önemli aksamlar kompresör ve fanlardır. Yılsez Elektrik Pano klima ürünlerinde, dünyada A sınıfı diye tabir edilen Danfoss kompresör ve EbmPapst(Germany) fanları kullanılmaktadır.

Elektrik Pano Klimalarında Periyodik Kondansör ve Evaporatör Bakımı!

Back To Top